قوانین و مقررات وبسایت رادار فراتک هوشمند | ردیابی آنلاین خودرو شرکت رادار فراتک هوشمند
مشهد،بلوار جانباز،برج مروارید گوهرشاد،طبقه12،واحد6
051-37177
021-43850560

قوانين و مقررات سايت رادار فراتک

 

 1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از وبسایت شرکت رادار فراتک هوشمند (رادار جی پی اس)به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • خرید کالا و خدمات از وبسایت اینترنتی این شرکت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
 • خدمات و محتویات سایت رادار فراتک هوشمند براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این شرکت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@radargps.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاها و خدمات  ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این شرکت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • فروشگاه سايت رادار فراتک هوشمند هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
 • تمام ابزاری که در این شرکت در ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش باشد.
 • ارتباط شرکت رادار فراتک هوشمند با کاربران از طریق تلفن تماس و وبسایت radargps.ir فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) برقرار مي گردد.
 • شرکت رادار فراتک هوشمند به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 1. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی شرکت رادار فراتک هوشمند www.radargps.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی شرکت رادار فراتک هوشمند درج نموده است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
 • بعد ازاتمام موفقيت آميز فرايند خريد در فروشگاه اينترنتي شرکت رادار فراتک هوشمند صورتحساب خريد شما از طريق پيامك به شماره اي كه در قسمت اطلاعات ثبت كرده ايد، ارسال خواهد شد.
 1. شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال كالا در اين فروشگاه تنها از طريق پست بوده و نكته قابل توجه اين مي باشد كه هزينه پستي و از سمت خریدار تامين ميگردد.

نکات مهم :

برای نصب سیستم رادار حتما باید کارت شناسایی خودرو به نام متقاضی باشد.هنگام نصب یکسان بودن کارت ملی متقاضی  و کارت خودرو توسط کارشناسان نصب رادار کنترل می شود و عوامل نصب رادار از نصب بدون حضور مالک خودرو معذورند.

شرکت رادار فراتک هوشمند به علت فعالیت کاملا قانونی و شفاف و همچنین غیر قانونی بودن استفاده از شنود از نصب شنود روی خودرو معذور است. این تذکر به تمامی عوامل نصب در حین آموزش ها داده شده است لذا عامل نصب اجازه نصب شنود روی خودرو را نداشته و در صورت مشاهده با وی قطع همکاری خواهد شد.

 

 

قوانین و مقررات رادار فراتک هوشمند رادار جی پی اس ردیابی آنلاین