ردیاب کوچک

ردیاب کوچک

ردیاب کوچک

ردیاب ها کوچک را می توان به سه دسته تقسیم کرد

  • ردیاب خودرو کوچک

این نوع ردیاب های خودرو از سایز کوچکی برخوردار بوده و به راحتی قابل مخفی کردن در همه جای ماشین شما هستند و سارق برای پیدا کردن آن باید چندین ساعت بر روی ماشین شما وقت بگذارد.
ردیاب خودرو رادار دارای باطری داخلی بوده که به مدت 4 تا 5 ساعت شارژ بر روی خود نگه می دارد و در این مدت می تواند عملیات ردیابی ماشین شما را انجام دهد.
علیرغم وجود باطری داخلی، باز هم ابعاد این ردیاب کوچک ومناسب است.
داخل این ردیاب فضایی برای قراردادن سیم کارت وجود دارد و به کمک آن می توانید اطلاعات ماشین خود را یر روی اپلیکیشن موبایل خود مشاهده و کنترل کرده و حتی خودرو را از راه دور خاموش نمایید.
این ردیاب خودرو دارای امکانات بسیار زیادی است که شما می توانید به کمک آن امنیت ماشین خود را به طور کامل تامین نمایید.

  • ردیاب شخصی کوچک

این ردیاب برق خود را به وسیله باطری کوچک داخل خود تامین می کند و بعد از اتمام شارژ، با شارژ مجدد می توان از آن برای دفعات متعدد استفاده کرد.
این ردیاب دارای کاربردهای بسیار زیادی است،
از این ردیاب می توانید برای ردیابی فرزندان و یا سالمندان با ریسک خطر بالا یا حمل محموله های ارزشمند خود استفاده نمیایید.
در دنیا از این ردیاب ها برای کاربردهای پلیسی نیز استفاده می شود و به کمک آن مجرمان مشمول آزادی مشروط را ردیابی می کنند و یا در عملیات های خاص از آنها استفاده می نمایند

  • میکروچیپ مخصوص حیوانات

شرکت رادار مفتخر است این تکنولوژی روز دنیا را که در بسیاری از دامداری ها و مراکز نگهداری حیوانات استفاده می شود برای اولین بار در ایران ارائه دهد.
شما به کمک این میکروچیپ که بصورت تزریقی در زیر پوست حیوانات قرار می گیرد و استفاده از دستگاه اسکنر مخصوص، می توانید عملیات خواندن اطلاعات موجود در آن را انجام دهید.
این ردیاب های کپسول شکل به کمک سرنگ زیر پوست حیوان قرار می گیرد و هیج آزار و اذیتی برای حیوان نداشته و ضرری برای سلامت آن نخواهد داشت.
این میکروچیپ اطلاعات مربوط به علائم حیاتی و آخرین وضعیت ورود و خروج و آخرین واکسن ها و هر اطلاعات دیگری درباره حیوان را در خود ذخیره کرده و در مواقع لزوم از طریق اسکنر اطلاعات را برای کاربر نمایش خواهد داد. این اطلاعات و آمار برای نگهداری یا خدمات مورد نیاز آتی حیوانات کاربرد دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره رایگان با شماره 37177-051 بخش فروش تماس بگیرید.

راه های ارتباطی رادار 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند