ردیابی

سامانه شناسایی و ردیابی دام رادار

سامانه شناسایی و ردیابی دام رادار

ردیابی موجودات زنده با ارزش مانند سگ ها و یا گربه های گرانقیمت که ارزش عاطفی و مالی زیادی برای صاحب آنها دارند می تواند بسیار دشوار باشد.
از انجایی که امکان گم شدن و دزدیده شدن نیز وجود دارد و می تواند از دست ندادن آنها بسیار برای صاحبان حائز اهمیت باشد پس راه حل  برای حفاظت و امنیت موجودات خانگی چیست ؟

شما با تهیه ردیاب های پت دارای دو امکان ویژه و مهم می شوید :

قیمت ردیاب زیرپوستی حیوانات

سامانه شناسایی

این ویژگی برای غیر صاحبان و یا صاحبان گله ها بزرگ کاربرد خواهد داشت .

در صورتی که این سامانه روی پت ( حیوان خانگی ) شما نصب باشد افراد غریبه با اسکن پت شما می تواند تمامی اطلاعات مربوط به آن را دریافت کند و شما را در پیدا کردن آن کمک کنند .

از این سیستم می توان برای نظارت و شناسایی حیوانات گله ای مانند گوسفند و گاو استفاده کرد .

کاربرد ها و مثال های بسیار زیادی را می توان برای این سامانه تعریف کرد .

این دستگاه بصورت میکروتیک های بسیار کوچک هستند که میتوان با سرنگ در پوست حیوان تزریق کرد و با دستگاه مورد نظر آن را شناسایی کرد.

سامانه ردیابی پت

سیستم دیگری که برای پت ها و حیوانات خانگی طراحی شده است سیستم ردیابی آنلاین سگ، گربه و تمام پت های دیگر است . که به صاحب حیوان خانگی اجازه می دهد از مکان لحظه ای پت خود آگاه باشد و هیچگاه نگران گم شدن آن نباشد و درصورت دزدیده شدن به راحتی می توانند مکان آن را پیدا کند .

این سامانه قابلیت دیگری می تواند در اختیار صاحبان حیوان خانگی قرار دهد به نام حصار امن که با تعیین آن می توانید در صورت عبور حیوان خانگی از آن محدوده مطلع شود .

این سیستم به صورت پلاک به گردن پت متصل می شود و شارژ آن به مدت 3 الی 4 چهار روز باقی خواهد ماند و پس از آن میتوانید آن را در شارژ قرار داده و سپس آن را به پت خود متصل کنید .

ردیابی

ارتباط با رادار

رادار فراتک هوشمند تولید کننده بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار ایران است که ردیاب هایی ساخت اروپا را به فروش می رساند

شما می توانید با شماره های 37177-051 تماس بگیرید و با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید .

در راستای سیاست های رادار در حال حاضر فقط به فروش ردیاب خودرو می پردازد ولی در آینده ای نزدیک ردیاب های پت هم با امکانات ویژه به این مجموعه اضافه می شود شما می توانید اطلاعات مربروط به آن را در همین سایت مطالعه کنید و یا با ما تماس بگیرید .

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند