ردیاب موتورسیکلت

ردیاب موتورسیکلت

ردیاب موتور سیکلت چیست ؟

ردیاب موتور سیکلت سخت افزار کوچکی است که معمولا در داخل زین موتورسیکلت قرار می گیرد و با اتصال به سیستم برق موتور ، وظیفه ردیابی و ارسال اطلاعات وسیله نقلیه شما را انجام می دهد.

در جامعه شهری امروز ، ترافیک های زیاد و سنگین ناشی از ازدیاد خودروها باعث بروز حجم بالایی از اتلاف وقت مردم گشته و بعضا به مشکلی بزرگ بر سرراه ترددهای درون شهری و گاهی برون شهری شهروندان تبدیل گشته است . در شهرهای بزرگ همواره سیلی از جمعیت جهت رسیدن به مقاصد خود در حال حرکت هستند و بسیاری از آنان به دلیل ترافیک، دیرتر از موعد مقرر در محل کارشان حاضر می شوند. دست اندرکاران و تولید کنندگان وسایل نقلیه برای حل این معضل اقدام به تولید موتورسیکلت در مدل های متنوع و کاربردهای مختلف نموده اند. این وسیله با توجه به اینکه از خودرو کوچکتر و سبکتر بوده و قابلیت مانور بسیار بیشتری دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث شده افراد بسیار زیادی به استفاده از موتور در سفرهای درون شهری یا برون شهری خود روی آورند.
عده ای از افراد نیز بنا به دلایل و علاقه شخصی و نه به جهت تردد روزانه اقدام به خرید موتور سیکلت می نمایند . در برخی موارد، قیمت این گونه موتورسیکلت ها از اتومبیل هم گرانتر است.

چرا باید از ردیاب موتور استفاده کنیم ؟

نوع خاص طراحی موتورسیکلت ها و سهولت سرقت آن از یک طرف و افزایش فزاینده قیمت آن از طرف دیگر باعث شده استفاده از ردیاب اهمیت زیادی پیدا کند. قفل های ایمنی مخصوص موتور نیز کمک چندانی به جلوگیری از سرقت آن نمی کنند و حفظ ایمنی و ضد سرقت کردن ، به نوعی دغدغه بسیاری از دارندگان موتورسیکلت است.
البته متاسفانه بسیاری از موتور سواران نمی دانند که می توانند وسیله نقلیه خود را به سیستم ردیاب آنلاین مجهز کنند و تا حد زیادی آرامش خاطر داشته باشند. با توجه به امکانات و قابلیت های ردیاب های آنلاین و مقایسه مزایا و معایب آنها، و البته ارزش موتورسیکلت در حال حاضر، خودداری از خرید و نصب آن چندان منطقی به نظر نمی رسد.
اولین قابلیت ردیاب آنلاین این است که به کمک آن می توانید موقعیت لحظه ای موتور را بر روی نقشه مشاهده نمایید. سپس با استفاده از اپلیکیشن موبایل تان از شرایط و چگونگی وضعیت موتورآگاه شده و درصورت احساس خطر، اقدامات لازم را انجام دهید.
با توجه به اینکه نصب ردیاب بر روی موتورها چندان برای مردم ملموس و متداول نیست، کمتر سارقی به این فکر خواهد بود که این موتور به ردیاب ماهواره ای مجهز است.

امکانات ردیاب موتور سیکلت چیست ؟

قیمت ردیاب موتور سیکلت

ردیاب ماهواره ای مورد استفاده در ماشین ها و موتور ها از یک نوع ردیاب هستند . شما با خرید ردیاب رادار 320 می توانید آن را برای موتور خود نصب نمایید.
قیمت این ردیاب 840 هزار تومان است که شما درصورت خرید اینترنتی از سایت شرکت رادار فراتک هوشمند، می توانید این کالا را با قیمت 815 هزار تومان خریداری و هر کجای کشور درب منزل دریافت نمایید. این ارسال برای شما هزینه ای نخواهد داشت.

برای خرید اینترنتی روی این لینک کلیک کنید

نصب ردیاب موتور سیکلت

پس از خرید و دریافت ردیاب موتور سیکلت درب منزل خود می توانید به عاملین نصب ما در شهر خود مراجعه کنید تا آن را برای شما نصب کنند. هزینه نصب را نیز باید جداگانه به نصاب پرداخت نمایید.
شما می توانید برای آشنایی با سایر امکانات رادار و دریافت پاسخ سوالات خود با شماره 37177-051 بخش فروش تماس گرفته و از مشاوره همکاران ما بهره مند شوید.

راه های ارتباطی رادار 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند